Drodzy Rodzice

W związku z zawieszeniem prowadzenia zajęć dydaktycznych – wychowawczych i opiekuńczych w przedszkolu nauczyciele poszczególnych grup będą nadal kontaktować się z Państwem w ustalony wcześniej sposób. Będą proponować różne rodzaje aktywności do zrealizowania z dziećmi.
     Proszę odwiedzać naszego przedszkolnego Facebooka. Tam zamieszczane są dodatkowe propozycje zabaw i zajęć do pracy z dziećmi oraz adresy stron internetowych z materiałami przeznaczonymi dla przedszkolaków. Mamy nadzieję, że różnorodność przekazywanych przez nauczycieli materiałów jest dla dzieci atrakcyjna i z chęcią razem z Państwem wykonują zaproponowane zadania w domu.
     Dziękujemy za wszystkie wiadomości od Państwa o naszych przedszkolakach.
Serdecznie pozdrawiamy dzieci, rodziców i dziadków. Wszystkim życzymy dużo zdrowia. Myślimy, że już niedługo spotkamy się w przedszkolu.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola

UWAGA REKRUTACJA

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, prosimy o przesyłanie wniosków drogą mailową: przedszkole3@sokolowpodl.pl
Do uzupełnienia ewentualnych braków rodzice zostaną wezwani telefonicznie, po ustabilizowaniu sytuacji sanitarno-epidemiologicznej w kraju.

Data Nazwa Opis
2020-01-28 20:00 Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Termin składania dokumentów od 02.03.2020 do 31.03.2020

obraz_index